TR EN

Hizmetler

Geyikciler tarafından sunulan hizmetlerin sunumunda belirtilmesi gereken önemli bir nokta, karayolu yapımında mükemmel kapasite ve becerileri ile ilgilidir.

daha fazla göster

İNŞAATTA STİLİ BİZ OLUŞTURUYORUZ!

ENDÜSTRİYEL BİNALAR

Bunlar, atölyeler, fabrikalar, depolar, endüstriyel salonlar, enerji santralleri vb. endüstriyel faaliyetlere ayrılmış binalardır. Daha karmaşık olmasına rağmen, bu kategoride mümkün olduğunca çok proje üstlenmeyi sürekli olarak hedefliyoruz.

SİVİL BİNALAR

Yaşamak veya günlük aktiviteleri gerçekleştirmek için yapılan yapılardır. Bu kategoride apartman blokları, oteller, hastaneler, kiliseler, tiyatrolar, okullar, kütüphaneler, ofisler, bankalar, mağazalar, mahkemeler veya tren istasyonları gibi yapılardan bahsedebiliriz. Ekibimizde her inşaat türü için ciddi şekilde eğitilmiş uzmanlar bulunmaktadır.

REHABİLİTASYON

Rehabilitasyon, çürümekte olan bir binanın eski haline getirilmesi işlemidir. Tadilat, bir binanın yenilenmesi ve onarılması sürecini ifade eder. Firmamız istek üzerine bu tür çalışmaları sıklıkla yapmaktadır.

KONSOLİDASYON

Konsolidasyon, binaların yapısının güçlendirilmesi anlamına gelir. Bu birkaç yöntemle yapılır. Firmamız her zaman en etkili olanları seçer.

Bize Ulaşın

Talebinizi gönderin, size en kısa sürede cevap vereceğiz

Teşekkürler! Mesajınız gönderildi.
Mesajınız gönderilemedi. Lütfen hataları düzeltin ve tekrar deneyin.
Addres

Beyazevler Mah. Barajyolu 
N:128 Turan Apt. Kat:2 No:3 - 
Cukurova / ADANA

TELEFON

+90 (322) 363 01 29

email

info@geyikciler.com